birliğin ve sevginin bilekliği

KİMDİR

ebru şener

Sevgi ve birliğin Lilith’inin benim için doğuş hikâyesi 2011 yılında gittiğim bir iş görüşmesinde oldu. Bu adı ve hikâyeyi görüşmeyi yaptığım kişiden duydum. Hatta kendisi bu isimle bir roman yazmıştı. Aynı yıllarda kristallerin enerjileri ile çalışmaya, onlardan bileklikler yapıp satmaya başlamıştım.

Bilmiyordum ki o bilekliklerin dişinin unutulan öz değerini yükseltmek için hizmet edeceklerini.

Patanjali’nin yirmi yüzyıl evvel, “Keşfedilmemiş güçler, melekeler ve yetenekler canlanır ve siz, hayalini bile kurmadığınız şekilde çok daha iyi bir insan olduğunuzu idrak edersiniz” sözleriyle vurgulandığı gibi, Lilith’lerin kendinizi geliştirmek adına yaşamınızda farkındalık açmasına niyet ediyorum…

“Hepimiz yoğun ve stresli iş, aile hayatında bir yerden diğer yere savrulurken dengeyi bulmakta zorlanıyoruz. Bu koşuşturma içinde en son ne zaman yaşadığınız ana odaklanarak on saniye durdunuz?

Çalışan modern kadınlar her şeye sahip olmak istiyor.
Başarılı bir kariyer, yükselen pozisyonlar, huzurlu ve değer gördüğü iş ortamı, özgür olabileceği kendine ait bir yaşam alanı, gezmek, sosyalleşmek, iyi ilişkiler kurmak ve ailesi için zaman.

Sabah uyandığınızda, işe giderken, toplantı öncesi, biraz rahatlamak ve ara vermek istediğinizde size nefes aldıracak küçük molalar için LİLİTH ler sizi destekliyor olacak. Bazen küçük bir farkındalık içinizdeki özü ateşleyecek…

Ebru Şener Kimdir?

1971 İstanbul doğumlu olan Ebru Şener, 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde MBA yapmıştır.

Yirmi beş yıllık kurumsal hayatını pazarlama ve satış alanında orta ve üst düzey yöneticilik yaparak geçiren Şener çalışma hayatında edindiği tecrübe ve deneyimlerini, çalışanların kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine değer katacak eğitimler vererek yapmaktadır. Kişiliğinin ve mesleğinin gereği sahip olduğu güçlü analiz yeteneği, iletişim ve sunum becerisine ek olarak, olumlu ve farklı bakış açıları ile birleştirme becerisini verdiği tüm eğitimlerde öne çıkarmaktadır.

Hayatın kendisi bir sahne bizler bu sahne içinde oynayan oyuncularız yaşam bazen o kadar sıkıştırmaya ve içinden nasıl çıkacağımızı bilemediğimiz anlara götürür ki bizleri işte tam burada ne yapacağımızı bilemez bir destek ararız. Aradığınız destek aslında tamda kendi içinizde, özünüzde olduğunu hatırlatmak, fark ettirmek için kendisi ile çalışmak, kendi özünü hatırlamak isteyen kişiler için doğdu bu bileklikler.

İş, sağlık, genel yaşam, para, ilişkiler gibi konularda Hayatınızın başrolünü oynamanızın önündeki tek engelin kendi sınırlandırılmış düşünce kalıplarının ve inançlarınınız olduğunu fark ettiğinizde, İşte tam burada o deneyime bakabiliyorsanız açık farkındalık, odaklanmış dikkat, en önemlisi şefkat ile ve olanı olduğu gibi kabul edebiliyorsanız yürüyebilirsiniz ileriye

Size tam da o noktada daha büyük düşünmeniz için seçeneklerinizi keşfetmeniz için araç olacak bu Lilith’ler.

Bir şeyleri değiştirmek istiyor ama nereden başlayacağını bilmiyorsan eğer… En derin arzularınızı ve hallerinizi gerçeğe dönüştürmek için her birimizin içinde o muhteşem güç var ve ben size ilham vererek desteklemek, eğlendirmek kendi içinizdeki o muhteşem güç ile kavuşmanıza yardım etmek için tasarlandı Lilith’ler…

Canlı ve tutkulu bir yaşam için ilham veren yaşam oyununuzu sahneye koyun ve oynayın. Hayatın ne kadar kolay aktığını fark edin.

Kim bilir belki yolumuz sizinle de kesişebilir…

Lilithler hazırlanırken, Seraphim Blueprint gezegen enerjileri,
ThetaHealing®, Mindfulness ve Koçluk teknikleri
kullanılmaktadır.

Ebru Şener hakkında detaylı bilgi www.ebrusener.com

Adresinden ulaşabilirsiniz