birliğin ve sevginin bilekliği

HAFTANIN

lilith önerisi

Değişim, Değişim, Değişim!

Her şey her zaman değişir, kabullen.

Bazen hayatımızda bir şeyler değişsin isteriz ama o değişimi yapmaya cesaret edemeyiz? Bu belki de değişime olan direncinizden olabilir mi?

  • Evimizi değiştirmek isteriz
  • İşimizi değiştirmek isteriz,
  • İlişkimizi değiştirmek isteriz
  • Yeni bir iş kurmak isteriz
  • Başka bir şehre taşınmak isteriz
  • Beslenme şeklimizi değiştirmek isteriz
  • Maddi durumumuzu artıracak değişimler yapmak isteriz

Bu liste uzar gider, ama bir türlü adım atamayız.

Neden?

Çünkü değişim insan oğlu için her zaman zor olandır.

Olumsuzluk önyargımız, bilinçaltımızda yeniye olan negatif inançlarımız, onaylanma ihtiyacımız, geçmiş hayal kırıklıklarımız veya değişime olan direncimizdir bizi o mevcut konfor alanında tutan ve sonuç olarak değişimi hep erteleriz.

Dünyaya geliş anımızı düşünün, bir bebek cenneti olan ana rahminden dünyaya gelirken o daracık rahim kanalından geçerek bambaşka bir ortama dünyaya doğar ve an onun bilinçaltında her zaman vardır. Ve yaşam deneyimlerinde her zaman bu değişim korkusu ile hep kendimizi mevcut durumda tutma eğilimdeyizdir. Sırf bu yüzden de bilinçaltı seviyesinde kötü maddi durumumuzu, kötü giden ilişkimizi değiştirmekten kaçarız.

İnsan 7’sinde neyse 70’inde de odur dediler, ama beynin değiştiğini Nöroplastisite özelliğini bilim insanları kanıtladı. Düşünce sistemimizi değiştirerek yeni nöron ağları sayesinde hayatımıza yeni deneyimler yaratabiliriz.

Eğer hayatınızda değişim ve/veya karar verme sürecindeyseniz bu haftanın Lilith önerisi konunuza farklı bakış açıları getirmenize yardımcı olacak, konfor alanınızdan sizi çıkartmaya ve yeni alana geçmenizi destekleyecektir.

 DEĞİŞİM VE KARAR VERME LİLİTH’İ

 

 

1) PLÜTON GEZEGEN ENERJİSİ ile uyumlanmış kristal Kuvars Bileklik değişim ve karar verme dönemlerinde sizi aşağıdaki konularda destekler.


• Değerlendirme ve karar vermede yetkinleşme

• Düşünce kalıplarını kırarak her şeyin gerçek değerini fark edebilme

• Yaşamın geçici olduğunu kavrama

• Şükran duygusunda artış

• Hayatın geçici olduğunu bilerek hareket etme

• Doğrudan ve yerinde davranışlar2) MINDFULNESS MEDİTASYONU  Lilith Bilekliğiniz  ile birlikte yapacağınız Mindfulness Nefes Meditasyonu, nefesinizle meşgul olarak yıkıcı zihinsel süreçlerinizi kesintiye uğratmaya yardımcı olur.

Yine mindfulness meditasyonu, vereceğiniz karar için açık farkındalık, bilinçli dikkat, şefkat ve yargısızca durumu anlamanız için zihninizi regüle edecektir.

#Meditasyon ses kaydı olarak gönderilir.

 

3) NİYET VE OLUMLAMALAR Bilekliği kullanırken 21 gün yapacağınız Niyet ve Olumlamalar sizi değişim ve karar vermeniz için ihtiyacınız olan yeni düşünce biçimine ulaşmanız için destekleyecektir.


4- BACH ÇİÇEKLERİ

 

“Bach Çiçek Terapisi, . Korku, umutsuzluk, kaygı, irrasyonellik ve yorgunluk gibi duygusal problemlerimiz, birçok hastalığa davet niteliğini taşır. Yabani bitkiler, çiçekler ve ağaçlar bu duygusal problemlerin tedavisine destek olur. Bitkilerin pozitif gücü bedenimize nüfus ederek, bize pozitif bakış açısı kazandırır. Böylece psikolojik ve zihinsel güç kazanırız ve kendimizi olumlu, sağlıklı ve canlı hissederiz.”

21 gün olumlamalarınız ile birlikte kullanacağınız, kararsızlık, erteleme ve geçmiş hayal kırıklıkları ve farkında olmadığınız değişim korkusu için hazırlanacak olan Bach Remedi sizin için hazırlanacaktır.


Not: oruç tutanlar bunu kullanamazlar. 21 gün günde 4 kez dil atına damlatılan çiçek özü ve kanyak ile hazırlanmaktadır.

 

Satınalmak için; LİNKE TIKLAYIN