birliğin ve sevginin bilekliği

ENERJİ

her şey sadece enerjidir

Evrende her şey enerjidir ve her enerjinin kendisine özel bir frekansı vardır. Belirli bir niteliğe ya da titreşime sahip enerji, kendisine benzer bir nitelik ve titreşime sahip enerjiyi çekme eğilimindedir.

Düşüncelerimiz, duygularımız ve niyetimiz de manyetik enerjiye sahiptirler. Her bir niyetimizin kendine özel bir vibrasyonu vardır bunun sonucu olarak da benzer yapıdaki enerjiyi kendilerine çekerler.

Bu prensibe göre; hayatta en çok düşündüğümüz, en güçlü biçimde inandığımız, en derinden beklediğimiz ve/veya hayalimizde en canlı şekilde canlandırdığımız şeyleri olumlama, imgeleme ve enerji çalışmaları ile kendimize çekeriz

Niyetine Uyumla!

Bu Bileklikler her şeyden önce sizin dileğiniz ve niyetiniz ile uyumlanarak çalışırlar. Siz niyetinizle aynı titreşime sahip olduğunuz zaman niyetinizde hayatınıza kolaylıkla ortaya çıkacaktır. Evrensel yasalardan birisi olan “benzer titreşimler birbirini çeker” yasası gereği niyetinizi hayatınıza çekmeye başlarsınız.

Bu bileklikler işte bu enerji vibrasyonunu aura alanınıza yüklenmesine destek olarak çalışmaktadırlar.

Neden Kristal Kuvars?

Lilith Bilekliklerinde mutlaka kristal kuvars kullanılır. Parlak kuvars kristalleri beyaz ışığın titreşimlerini içlerinde tutarlar. Kristallerle meditasyon yaparken ve ya onları kullanırken, çakralarımızın enerjiyle dolarak içimizdeki tıkanmaların yok olmasını desteklerler.

SeraphimBlueprint Gezegen Enerjileri ile özel olarak programlanan kristal kuvars kristalleri kişinin aura alanına daha çok renk ve ışık katarak dolaylı olarak şifa getirirler. Aura alanınıza belli seviyede titreşimler yollayarak buradaki karanlık kısımları açarlar. Sıkıntılarınızdan kurtulmanız için yeni enerjileri almaya hazır olmak koşulu ile parlak kuvars kristalleri, duygusal dönüşümünüze destek olmaktadırlar.

Kristaller tıpkı radyo vericisi gibi iş görürler. Kendi enerjilerimizi toplayarak daha da güçlendirilebilirler. Tek başına nötr olan kristaller, kendilerine yüklenen enerjiyi atmosfere yada kişinin aura veya enerji alanına iletebilirler.

 

LILITH

nasıl kullanılır

 •  Bileklikler bir ritüel ile kullanılır.
 • Sizin için en uygun Lilith’inizi seçtiniz mi?
 • Bileklikler size özel hazırlandığı için kesinlikle başka kimseye verilmemelidir. Bu başka kişiye fayda sağlamaz. Sizin de taşınızla aranızdaki rezonans bozulacağından bu sizin içinde olumsuz bir durum oluşturacaktır.
 • Bilekliği satın alan kişinin mail adresine ile enerji uyumlaması, his yüklemeleri ve mindfulness meditasyonundan oluşan bir e-posta gelir..
 • Bilekliğinizi ilk takarken kendiniz için bir NİYET belirlemeyi unutmayın… NİYET’inizi Niyet önemlidir ve hayatınızda olumlu değişimlerin olmasını istiyorsanız önce ne istediğinizi bilip daha sonra buna niyet etmeniz gerekmektedir.
 • Yine çalışmak istediğiniz konu ile ilgili mail ile gelen olumlamaya ek olarak sizinde kendiniz için bir olumlama hazırlanmanız NİYET enerjinizi güçlendirecektir.
 • 21 gün aralıksız olarak sabah-akşam tekrar etmeniz gerekmektedir. Bu sayede aura alanınıza yüklenen enerji, niyetiniz ve olumlamalarınız la beraber hayatınıza güzel olumlu değişimleri görmeye başlayacaksınız.
 • Her şey kişinin özgür iradesi ve kendine olan inancı ile olur, kendisinin ve bütünün hayrına olan tüm dileklerde olması gerektiği şekilde Yaradanın izni ile gerçekleşir. Burada bizler sadece kendi yarattığımız zihinsel negatif blokajları temizleyerek, hayat yolumuzu daha konforlu yaşayabilecek çözümler üretebiliriz.

NEDEN

mindfulness meditasyonu yapıyoruz?

Gevşemek ve Zihni Alfa Seviyesine Çıkarmak İçin Meditasyon Önemli.

Lilith Bilekliği ile birlikte size Mindfulness Nefes meditasyonu yapabilmeniz için ses kayıt dosyası gönderilir. Sekiz hafta düzenli olarak yapılan Mindfulness Nefes Meditasyonu fiziksel, zihinsel ve duygusal regülasyonu destekler çünkü sinir sistemimizi dönüştürür.

  • Bilgelik ve iç görü geliştirir çünkü olanı daha iyi görmemize yardımcı olur.
  • Nefes farkındalığı nefes ritimlerimize ve paternlerimize yardımcı olur.
  • Beden farkındalığı, fiziksel gerginliklerimizi
   rahatlatmamıza yardımcı olur ve
  • Duygusal farkındalık, duygusal gerginliğimizi rahatlatmamıza yardımcı olur.

Bedeniniz ve zihniniz derinlemesine sakinleşip gevşediğinde, beyin dalgalarınız gerçekten değişir ve yavaşlarlar. Bu daha derin, yavaş düzey genelde, alfa düzeyi (her zamanki uyanık, meşgul ve faal bilincinize beta düzeyi denir) olarak bilinir. Alfa düzeyi, zihin ve beden üzerindeki gevşetici ve sakinleştirici etkisi nedeniyle, çok sağlıklı bir bilinç hali olarak değerlendirilmektedir.

Ve çok ilginçtir ki alfa düzeyi, imgeleme yoluyla, sözde nesnel dünyada gerçek değişiklikler yaratma konusunda, daha aktif olan beta düzeyinden çok daha etkili bulunmuştur. Bunun ulaşmak istediğimiz hedeflerimizle ilgi anlamı şudur: Eğer derin bir biçimde gevşeyip olumlama ve görselleştirme yapmayı öğrenirseniz; düşünerek, endişelenerek, planlar yaparak ve başka kişileri ve şeyleri yönlendirmeye çalışarak hayatta elde edebileceğiniz değişikliklerden çok daha etkilisini başarabilirsiniz.

Niyet

Evrende şamanların niyet diye adlandırdıkları ölçülmesi ve tarif edilmesi  olanaksız bir güç vardır ve kosmozda var olan her şey, bu niyet olgusu ile bağlantılıdır.

Carlos Castenada

Niyet, Türkçe sözlükte, “bir şeyi yapmayı zihninde tasarlama, önceden isteyip düşünme, kendi kendine karar verme, kişinin içindeki bir amaca yönelme istek ve düşüncesi.” Olarak tariflenmiştir.

Niyet bilinç düzeyinde yapılır. Kalpten yapılmalıdır.

Bilekliğinizi takarken belirleyeceğiniz NİYETİNİZİN sizin ve bütünün en yüksek hayrına gerçekleşmesi için sesli, yazılı olarak tekrar ederek evrenle, kosmozla bağlantı kurmasını sağlamalısınız.

Örneğin;

“Hayatımın tamamen olumlu bir şekilde değişmesini ve bu değişime kolaylıkla uyum sağlayabilmeyi seçiyorum. Bu değişimin benim, ailemin ve bütünün hayrına olmasını kabul ediyorum. Hayatımın iyi ve güzel bir şekilde hızlı olarak değişmesine bütün kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

OLUMLAMA / AFFIRMASYON

Stresten kurtulmak için nasıl fiziksel egzersiz yapıyorsak, meditasyon ve Olumlamalar ile de size bol miktarda güç, güven ve içsel derin içsel huzur sağlayarak zihin ve duygularınızı arındırmayı amaçlar.

Afirmasyonlar, düşüncelerimizi en hızlı şekilde gerçeğe dönüştürmemizi sağlar.

Sürekli düşünülen yâda dile getirilen afirmasyonlar, bilinçaltımızın derinliklerine iner ve bakış açımızı değiştirir. İşte afirmasyonların en önemli görevi budur. Mantığımız eski programları silerek yenileri düzenlemeye başlar. Yani, o ana kadar sahip olduğumuz tahrip edici olumsuz düşünce kalıpları ve inanç cümlelerinin yerine olumlu inançlar getirilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, afirmasyonlarımıza tam anlamıyla inanmamızdır; afirmasyonlarımızı iliklerimize kadar hissetmeliyiz. Zira sadece gerçekten hissettiğimiz ve inandığımız şeyleri yaşamımıza çekebiliriz.

İstekler Neden Gerçekleşmez?

Yapabileceğiniz tek şey çalışma uğrunda çalışmaktır. Çalışmanızın meyvelerini toplamaya hakkınız yoktur (eylemlerinizin sonuçları sizin kontrolünüzde değildir). Ancak bu gerçeğin sizi eylemde bulunmamaya (inaction) yöneltmesine izin vermeyin.

‘Meyve’ derken sonuçlardan bahsediyor. Krişna’nın dediği, davranışının sonuçlarına tutunma. Yapabileceğinin en iyisini yap ancak sonucun tam istediğin gibi çıkmasını zorlama.

– Zeynep Aksoy’un Felsefe Kitabından: Bölüm II / 47 (Ramesh Balsekar- Bhagavad Gita, tercüme- Burcu Çelebi)

HearttMath Enstitisünün yaptığı araştırma ’ya göre;


– Kalbin manyetik alanı beyninkinden beş bin kez daha kuvvetlidir.
– Kalbin elektrik akımı (EKG), beyinde oluşan elektrik akımından (EEG) almış kez daha kuvvetlidir.

Eğer istediğimizin gerçekleşeceğine gerçekten inanmadan olumlama yaparsak yada hayalini kurarsak sadece beynimiz elektromanyetik dalgalar yayarken duygularımızın gerçek merkezi olan kalbimiz beş bin kat daha büyük bir kuvvetle genellikle tereddüt ve korku olan asıl inancımızı dünyaya yayar.

Bunun sonucu çok açık ortadadır. Hayatımızda sadece kalbimizin derinliklerinde gerçekleşeceğine inandığımız şey gerçekleşecektir.

Ne dilersen dile, bunu mantık seviyesinden kalp seviyesine taşı İsteklerinizin gerçekleşebilmesi için bunun mümkün olduğuna kesinlikle inanmalısınız.

İsteklerinizin gerçekleşebilmesi için öncelikle kendinizin mutlu, huzurlu bir ruh halinde olmanız gerekir.

İnançlarımızı duygularımızla desteklediğimiz zaman yaydığımız
enerji çok daha büyük olur.