birliğin ve sevginin bilekliği

Merkür İletişimin Lilith’i

İLETİŞİM & PARLAK ZEKÂ ENERJİSİ İÇİN

 

‘Özgürce ve açıkça konuşmak istiyorum’

Merkür zihnin gezegenidir. Bilgileri nasıl anladığımızı, değerlendirdiğimizi, yaydığımızı etkiler. Merkür yerleşik davranışlarımızı ve zihinsel alışkanlıklarımızı temsil eder. Zihin sayesinde aklımız devreye girer ve çevremizde olup biteni fark ederiz. Düşünce ve eylemlerimizle anlarız, değerlendirmeler yaparız ve neden sonuç etkisini gözlemleriz.

 

Merkür Enerji Yağmurunun Yararları

 1. Merkür gerilemesi döneminde gezegenin olumlu enerjileri aura alanınızda etkinleşecektir.
 2. Topluluk içinde rahat konuşabilme
 3. Parlak zekâ
 4. Farkındalık
 5. İş bitiricilik
 6. Beceriklilik

Önemli iş toplantılarından önce

İş görüşmelerinden önce

Sınavlardan önce

Merkür yağmuru almanızı tavsiye ederim.

 •  

Şifreli Alan

Ses dosyaları şifrelenmiştir,

Enerjinin anlatılması ve ardından 9 dakika süren enerji gönderimidir.

Seraf, Ruth’a, düzenli olarak belirli gezegen enerjileri ile bağlantı kurmanın, insanlara, yararlı olacağını açıkladı. Seraf, bu enerji ile yıkanmanın, bedensel, duygusal ve spiritüel yeteneklerimizin gelişmesine, nasıl yardımcı olduğunu vurgulayıp, bunun da aynı vitaminlerin hayatımızdaki önemi gibi, eş değerde olduğunu belirtti. Atalarımız, bu gezegen enerjilerini, doğal yoldan ve doğrudan gezegenlerden alırlardı. Zamanımızda ise atmosferimizin kirlenerek, yoğunlaşması sonucu bu enerjilere olması gerektiği gibi ulaşamıyoruz.

Gezegen enerjileri yüklemesi, bizim bu gezegenlerin olumlu özellikleri ile rezonansa girmemizi sağlar. Fiziksel, duygusal, ruhsal anlamda bizi destekler.

Gezegen enerjileri aynı zamanda doğal taşlara da yüklenerek, kalıcı bir şekilde faydalanmamızı sağlar.

Yağmur olarak adlandırmasının bir nedeni de bunun aslında bir arınma işlevi gördüğüdür. Yani bu enerjiler bizim enerji sistemimize ulaştıklarında bir süreç başlatıyorlar temizleme ve arınma görevini yerine getiriyorlar. Hatta bazılarına göre sağanak ve duş gibi bazı öğrenciler tanımlıyor. Ya da şöylede benzetebiliriz. Siz duştayken bir sabun veya jel kullanıyorsunuz bu çok güzel koku yayıyor. Ve bu duşunuzu aldıktan sonraki üzerinizdeki koku bir süre devam eder ve dışarıya doğru yayılır sizden işte bu yağmurlarda buna benzer bu yağmurlar size anlık bir iyileştirme ve yarar sağlar. Ancak daha sonra bir süre daha sizin kendi enerji alanınızda bunlar kalır ve auranıza yayılır.

Üzerinizde taşıdığınız uyumlanmış kristal kuvarstan hazırlanmış bileklik enerjinizi destekleyecektir.   “

*SeraphimBlueprint Hakkında Bilgi

http://www.seraphimblueprint.com/Seraphim/tr/Seminerlerinierigi/index.cfm?proAppName=Seraphim

*Uyumlama size SeraphimBlueprint 1.basamak öğretmeni Ebru Şener tarafından yapılacaktır.

http://www.seraphimblueprint.com/Seraphim/tr/Turkey/Ebruener/index.cfm?proAppName=Seraphim

Şifreli Alan

Ses dosyaları şifrelenmiştir,

2– ThetaHealing® His Yükleme Dosyası (Ayda bir yapılması tavsiye edilir)

 

*ThetaHealing® nedir?

https://www.ebrusener.com/theta-healing

ThetaHealing® His Yüklemesi Nedir?

https://www.ebrusener.com/his-yuklemesi

*Bu uyumlama size ThetaHealing Öğreticisi ve Uygulaycısı Ebru Şener tarafından yapılacaktır

https://www.thetahealing.com/theta-specialist-profile.html?id=90210

Şifreli Alan

Ses dosyaları şifrelenmiştir,

Mindfulness pratiğinin kendisi bir hedef değildir. Amaç mükemmel’ bir meditasyon uygulayıcısı olmak  değil bizi hayatta hareket ettiren her neyse onun doğasına dair bilgelik  ve iç görü geliştirmek ve kendimize ve başkalarına dair deneyimimize karşı sevgi,  şefkat  ve nezaket geliştirmektir ki ızdıraptan özgür olabilelim.

Mindfulness, tipik olarak üç alt uygulamaya ayrılır;

 • odaklı dikkat,
 • açık farkındalık ve
 • şefkat

Bu pratikler geleneksel meditasyon ekollerinin yaklaşımının temel taşlarıdır. Bunun nedeni, bu pratiklerin mindful  farkındalık ‘hâli’, bir başka deyişle şimdiki ana dair yargısız ve nazik farkındalık geliştirmek için elzem olan nitelikleri  beslemesidir.

Nörolojik araştırmaların da kanıtladığı üzere bu pratikler beyindeki üç farklı ancak örtüşen nöral  süreçleri kullanır. Meditasyon aracılığıyla bu süreçleri çalıştırmaya devam ettikçe beynimizin yapısı değişir ve mindful  hâli desteklemek üzere gelişir.

Nefes meditasyonu odaklı dikkat ve açık farkındalık niteliklerini barındırır.

Beş aşamalı olarak uygulayacağımız meditasyonda;

Nefesi takip ediyor olarak yapacağımız ‘odaklı dikkat’, zihnimize açık farkındalık pratiğinde kullandığımız gücü ve ayırt etme kuvvetini verir. Algımız yönlendirilmediğinde ve zihnimizin hareketini net bir biçimde gözlemleyebildiğimizde olanı daha net bir biçimde görebiliriz, gerçek ve sahici olanı olmayandan ayırt edebiliriz.

Geçiciliğe, ızdırabın doğasına ve dindirilmesi yoluna dair soruları araştırabiliriz.

Odaklandığımız nesneyi bırakıp algımızda bir andan diğerine gerçekleşen değişimleri gözlemleyerek ‘sadece oturduğumuz’ beşinci aşama açık farkındalık pratiğidir. Geleneksel olarak  bu, bilgelik  geliştirmekle ilişkilendirilir. Bu pratik, ‘olanı olduğu gibi’ görmemize yardımcı olur.

 • Bu çalışma size Breathing Mind Mindfulness Koçu Ebru Şener tarafından yaptırtılacaktır”